O nas

                                                                                                                                                                          „Szlachetne zdrowie, ile cię trzeba cenić,
                                                                                                                                                                                  Ten tylko się dowie, kto cię stracił”            Wyciszony umysł sięgał wzrokiem daleko, patrząc i podziwiając to co widzi. A widział złoto, które nie było bogactwem a dawało szczęście, srebro, które nie wywoływało zawiści, a dawało radość, rubiny, które pomnażały każdy uśmiech posłany w ich kierunku. Żadne z nich nie było obiektem pożądania, bo ich chwilowe, zdradzieckie piękno niknęło w blasku jedynej godnej pragnienia rzeczy, która była traktowana jak najcenniejsze bogactwo - to było zdrowie.

           Wśród zielonych, pachnących, niepowtarzalnych wzgórz Solca Zdroju oddajemy w Twoje ręce ów najcenniejszy skarb - zdrowie. Pozwól sobie na tę chwilę relaksu, który wcale nie musi być luksusem dostępnym dla nielicznych. Zdrowie to najpiękniejszy prezent jaki możesz sobie podarować.

           Witamy w „Willi Kalina” w Solcu Zdroju. Pragniemy zaprosić Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi usługami, wśród których znajduje się nie tylko komfortowy nocleg, ale również gabinet masażu oraz kosmetyki pielęgnacyjnej, który przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

           Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którzy cenią sobie niezapomniany odpoczynek w otoczeniu malowniczej przyrody. Solec -Zdrój, w którym znajduje się nasz pensjonat, to wyjątkowo piękna miejscowość uzdrowiskowa o niespotykanych walorach zdrowotnych oraz krajobrazowych. Wszystko to zapewni głęboki relaks i pozwoli na regenerację sił do nowych codziennych wyzwań.

          W sezonie letnim, poza ofertą noclegową oddajemy do Państwa dyspozycji ogródek z altanką gdzie można zorganizować np. grila. Posiadamy również Chatę Biesiadówkę w której organizujemy imprezy integracyjne, oraz spotkania biznesowe grup do 14 osób.
          Zapewniamy wysoki standard w cenach przystępnych dla każdego. Osobom planującym dłuższy pobyt, oferujemy atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy!

Anna i Henryk Wiśniewscy


 

Anna i Henryk Wiśniewscy
ul. Słoneczna 11,
28-231 Solec Zdrój

email: willakalina@gmail.com

Konto PKO BP:
66102026450000530200236273